Atribuită Cumpărare directă

CAPSULA MICROFILTRANTA / FILTRU APA STERILA 0.2 microni, 60 de autoclavari, DEMICAP PROPOR PES

Număr anunț
DA36279895
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON