Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD extern Seagate Expansion + 4TB, 3.5", USB 3.0, Negru
- Număr anunț
- DA20449214
- Autoritate contractantă
- U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361,32 RON
- Valoare atribuită
- 361,32 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 10:01
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
361,32 RON
din 361,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro