Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cearceafuri Absorbante Incontinenta 40x60cm / ALEZE ( PATURELE ABSORBANTE )
- Număr anunț
- DA20449879
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67,50 RON
- Valoare atribuită
- 67,50 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 10:30
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67,50 RON
din 67,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro