Atribuită Cumpărare directă

ACE SPINALE/ AC SPINAL/ ACE ANESTEZIE SPINALA G23; G 25; G26 - CALITATE SUPERIOARA BECTON DICKINSON

Număr anunț
DA36280788
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI 29875195)
Cod CPV
33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.145 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.145 RON