Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pavare parcare si piata

Număr anunț
DA20405606
Autoritate contractantă
Comuna Ieud (Consiliul local Ieud) (CUI 3626956)
Furnizor / câștigător
PLES STEFAN CONSTRUCTII ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32914251)
Cod CPV
45432112-2 · Pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178.300 RON
Valoare finală
183.000 RON
Data publicării
22.05.2018 09:31
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
27.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.