Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dezinfectant pt dezinf. chirurg. si igienica a mainilor cu alcool - tip Desmanol Pure

Număr anunț
DA20405178
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare finală
10.500 RON
Data publicării
22.05.2018 09:15
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
27.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.