Ofertă refuzată Cumpărare directă

Apa Lafantana

Număr anunț
DA20378553
Autoritate contractantă
Centrul Cultural al Sectorului 1 al Municipiului Bucuresti (CUI 38281523)
Furnizor / câștigător
LA FÂNTÂNA SRL (CUI RO35534516)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,80 RON
Valoare finală
220,80 RON
Data publicării
17.05.2018 16:56
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
27.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.