Ofertă refuzată Cumpărare directă

Capelă mortuară în localitatea Scărișoara Nouă

Număr anunț
DA20190448
Autoritate contractantă
COMUNA PISCOLT (PRIMARIA COMUNEI PISCOLT) (CUI 3896704)
Furnizor / câștigător
RHC RAL CRIS SRL (CUI 26216335)
Cod CPV
45212360-7 · Lucrari de constructii de cladiri religioase (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143.142 RON
Valoare finală
143.142 RON
Data publicării
27.04.2018 10:09
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
27.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.