Ofertă acceptată Cumpărare directă

legume

Număr anunț
DA20457480
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CROITORASUL CEL VITEAZ" GALATI (CUI 13629895)
Furnizor / câștigător
DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,13 RON
Valoare atribuită
361,13 RON
Data publicării
28.05.2018 09:04
Termen limită
02.06.2018 17:00
Data finalizării
28.05.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,13 RON

din 361,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.