Ofertă refuzată Cumpărare directă

30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2)

Număr anunț
DA20430152
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC ARAD (CUI 3519720)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI RO27581428)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450,42 RON
Valoare finală
450,42 RON
Data publicării
23.05.2018 14:49
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
28.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.