Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Uniforme de protectie
- Număr anunț
- DA20457777
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 18222000-1 · Haine de serviciu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.558 RON
- Valoare atribuită
- 1.558 RON
- Data publicării
- 28.05.2018 15:43
- Termen limită
- 02.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2018 16:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.558 RON
din 1.558 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro