Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de servicii de proiectare bransament hidranti exteriori

Număr anunț
DA36281687
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
CERNA ARHIPROIECT S.R.L. (CUI 39356713)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON