Ofertă acceptată Cumpărare directă

POVIDON-IODINE / Betadine sol.ext 10% x 1000 ml - FARM 79 IUNIE

Număr anunț
DA20441951
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.330,40 RON
Valoare atribuită
2.330,40 RON
Data publicării
24.05.2018 13:37
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 07:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.330,40 RON

din 2.330,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.