Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OXYTOCINUM / Oxytocin 5UI/ml x 5 fiole/ 1ml - FARM 79 IUNIE
- Număr anunț
- DA20441676
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.060 RON
- Valoare atribuită
- 8.060 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 13:28
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 07:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.060 RON
din 8.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro