Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SALAM USCAT FELII 100 Gr CAL 1 100GR
- Număr anunț
- DA20443485
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
- Furnizor / câștigător
- PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
- Cod CPV
- 15131400-9 · Produse pe baza de carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 963,48 RON
- Valoare atribuită
- 963,48 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 14:30
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 07:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
963,48 RON
din 963,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro