Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,7% sub estimat
MARGARINA PORTIONATA 10G
- Număr anunț
- DA20450261
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
- Cod CPV
- 15431100-9 · Margarina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040 RON
- Valoare atribuită
- 960 RON 7,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2018 10:48
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
960 RON
din 1.040 RON estimat
7,7%
Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.