Ofertă acceptată Cumpărare directă

chec

Număr anunț
DA20458055
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "CRAI NOU" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29188671)
Furnizor / câștigător
MIHALIV IMPEX SRL (CUI RO23146278)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360,92 RON
Valoare atribuită
360,92 RON
Data publicării
29.05.2018 07:51
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360,92 RON

din 360,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.