Ofertă acceptată
Cumpărare directă
parbriz lateral stanga fata
- Număr anunț
- DA20454651
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
- Furnizor / câștigător
- RIVIERA INSTALL S.R.L. (CUI ro33268590)
- Cod CPV
- 39299200-6 · Sticla securit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629,51 RON
- Valoare atribuită
- 629,51 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 13:43
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
629,51 RON
din 629,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro