Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii alimentare cantina
- Număr anunț
- DA20457970
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
- Furnizor / câștigător
- Centrul de Caritate si Învatamânt Reformat Bod Peter (CUI RO13532115)
- Cod CPV
- 55511000-5 · Servicii de cantina si alte servicii de cafenea cu clientela restransa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.495,12 RON
- Valoare atribuită
- 4.495,12 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 07:27
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.495,12 RON
din 4.495,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro