Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN LICHID PENTRU DISPENSERE-SANO HN-TECHNO SOAP*4 L/BIDON

Număr anunț
DA20454281
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
845,50 RON
Valoare atribuită
845,50 RON
Data publicării
25.05.2018 13:30
Termen limită
31.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

845,50 RON

din 845,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.