Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRESIE 5927 VALLE 34X34

Număr anunț
DA20445128
Autoritate contractantă
Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,95 RON
Valoare atribuită
139,95 RON
Data publicării
24.05.2018 15:31
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,95 RON

din 139,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.