Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVOPSIT, RECONDITIONAT STATII DE AUTOBUZ, PANOURI DE AFISAJ SI COSURI DE GUNOI
- Număr anunț
- DA20384411
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
- Furnizor / câștigător
- ELEMO IMPLEX (CUI RO11808673)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.000,70 RON
- Valoare atribuită
- 38.000,70 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 11:19
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.000,70 RON
din 38.000,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro