Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE COPIATOR

Număr anunț
DA20462822
Autoritate contractantă
COMUNA SIRBI (CUI 4784270)
Furnizor / câștigător
Catedral Systems SRL. (CUI 32987202)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.480 RON
Valoare atribuită
1.480 RON
Data publicării
29.05.2018 11:02
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.480 RON

din 1.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.