Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BALSAM CANADA (Bio-Mount, echivalent Entellan), mediu montare sintetic-100 ml, Bio-Optica/ Italia
- Număr anunț
- DA20461345
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 03421000-7 · Balsamuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68 RON
- Valoare atribuită
- 68 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 10:18
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68 RON
din 68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro