Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare nectarine
- Număr anunț
- DA20459442
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI RO6922360)
- Cod CPV
- 03222330-5 · Fructe samburoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.360 RON
- Valoare atribuită
- 13.360 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 09:14
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.360 RON
din 13.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro