Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Produse alimentare
- Număr anunț
- DA20457869
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RAZA DE SOARE (CUI 29361992)
- Furnizor / câștigător
- WHITE ONI TRADING SRL (CUI RO7116674)
- Cod CPV
- 03221100-7 · Radacinoase si tuberculi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.154,83 RON
- Valoare finală
- 2.154,83 RON
- Data publicării
- 28.05.2018 21:39
- Data finalizării
- 29.05.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.