Ofertă refuzată Cumpărare directă

cartofi

Număr anunț
DA20452286
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 12 Zalau (CUI 31989787)
Furnizor / câștigător
VMV BIANCA SRL (CUI RO3642102)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,48 RON
Valoare finală
106,48 RON
Data publicării
25.05.2018 12:17
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.