Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,9% sub estimat
PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA20447772
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC,,ANGHEL SALIGNY'' TURT (CUI 17344270)
- Furnizor / câștigător
- JUNIOR COMPANI S.R.L. (CUI 15894715)
- Cod CPV
- 03142500-3 · Oua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655,30 RON
- Valoare atribuită
- 629,80 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2018 09:02
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
629,80 RON
din 655,30 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 25,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.