Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reincarcare cartus laser CANON / HP

Număr anunț
DA20434031
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.094,10 RON
Valoare finală
1.094,10 RON
Data publicării
24.05.2018 09:08
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.