Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina pentru primaria Bunesti

Număr anunț
DA20460370
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
Furnizor / câștigător
DUŢI-BELA GRANO S.R.L. (CUI RO1507924)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,80 RON
Valoare atribuită
198,80 RON
Data publicării
29.05.2018 09:46
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,80 RON

din 198,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.