Ofertă acceptată Cumpărare directă

Recoltor / urocultor / container / recipient STERIL urina 60ml Uro DELTALAB

Număr anunț
DA20467281
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
29.05.2018 13:24
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.