Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop rola Madero

Număr anunț
DA20463573
Autoritate contractantă
COMUNA MUNTENI BUZAU (CUI 4231873)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,82 RON
Valoare atribuită
58,82 RON
Data publicării
29.05.2018 11:26
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,82 RON

din 58,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.