Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie bunuri pentru întarirea capacitatii administrative a autoritatii responsabile – harti cada

Număr anunț
DA20460300
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI HUNEDOARA (CUI 4374369)
Furnizor / câștigător
ALPIN PROIECT SRL (CUI 6693364)
Cod CPV
22114310-8 · Harti de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.800 RON
Valoare atribuită
36.800 RON
Data publicării
29.05.2018 09:44
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.800 RON

din 36.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.