Ofertă acceptată Cumpărare directă

combinezon+cizme - CL

Număr anunț
DA20451706
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
MAGICRISS S.R.L. (CUI RO14531568)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,46 RON
Valoare atribuită
374,46 RON
Data publicării
25.05.2018 11:49
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,46 RON

din 374,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.