Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EVOFLURANUM/SEVO-ANESTERAN
- Număr anunț
- DA20445310
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.180 RON
- Valoare atribuită
- 5.180 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 15:39
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.180 RON
din 5.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro