Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set Lampa UV cu Lampa schimb
- Număr anunț
- DA20457324
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 240 (CUI RO2739043)
- Furnizor / câștigător
- MEVIRA INTERNATIONAL SRL (CUI RO36751980)
- Cod CPV
- 31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191,59 RON
- Valoare atribuită
- 191,59 RON
- Data publicării
- 26.05.2018 07:39
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
191,59 RON
din 191,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro