Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLOPIXOL DEPOT 200 mg/ml sol.inj. x 10 fiole

Număr anunț
DA20434766
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,25 RON
Valoare atribuită
478,25 RON
Data publicării
24.05.2018 09:35
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,25 RON

din 478,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.