Ofertă refuzată Cumpărare directă

JETXPERT -30C CU TEFLON 4l

Număr anunț
DA20422257
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
ROMTEC EUROPA S.R.L. (CUI RO6267105)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.831,40 RON
Valoare finală
2.831,40 RON
Data publicării
23.05.2018 10:35
Data finalizării
29.05.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.