Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Izolator compozit 24kV cu clema C
- Număr anunț
- DA20463402
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
- Cod CPV
- 44111511-6 · Izolatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.232 RON
- Valoare atribuită
- 2.232 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 11:21
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.232 RON
din 2.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro