Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPOT PRUNE

Număr anunț
DA20458891
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti (CUI 10099816)
Furnizor / câștigător
BONUS SRL (CUI RO2291291)
Cod CPV
15332400-8 · Conserve de fructe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
744,80 RON
Valoare atribuită
744,80 RON
Data publicării
29.05.2018 08:54
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

744,80 RON

din 744,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.