Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat

CCA 500G SOLOM CASCAVAL RUCAR

Număr anunț
DA20462566
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,20 RON
Valoare atribuită
277,44 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
29.05.2018 10:53
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,44 RON

din 295,20 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 17,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.