Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente tabara Sulina

Număr anunț
DA20467784
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT TULCEA (CUI 27421001)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.120,57 RON
Valoare atribuită
8.120,57 RON
Data publicării
29.05.2018 13:40
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.120,57 RON

din 8.120,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.