Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet dulciuri "1 Iunie"

Număr anunț
DA20466674
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR NR.25 BRASOV (CUI 29379213)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.891,30 RON
Valoare atribuită
3.891,30 RON
Data publicării
29.05.2018 13:04
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.891,30 RON

din 3.891,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.