Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PATISERIE SI COFETARIE
- Număr anunț
- DA20465194
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- NICOLA CARM IMPEX SRL (CUI RO2876563)
- Cod CPV
- 15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.208,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.208,52 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 12:16
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.208,52 RON
din 1.208,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro