Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set cutite Y HYMACH HYM02

Număr anunț
DA20467056
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
PLANEO TRADING SRL (CUI RO15240958)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880 RON
Valoare atribuită
2.880 RON
Data publicării
29.05.2018 13:16
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.880 RON

din 2.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.