Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schimbat+echilibrat anvelope R15,R16
- Număr anunț
- DA20467005
- Autoritate contractantă
- COMUNA GLODEANU SARAT (PRIMARIA) (CUI 3724385)
- Furnizor / câștigător
- AUTOLAND 07 SRL (CUI RO22836180)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,20 RON
- Valoare atribuită
- 504,20 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 13:15
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
504,20 RON
din 504,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro