Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE

Număr anunț
DA20465308
Autoritate contractantă
ACMVOL DESIGN S.A. (CUI 33137064)
Furnizor / câștigător
AGRO BEST AD SRL (CUI RO17953389)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.059,95 RON
Valoare atribuită
1.059,95 RON
Data publicării
29.05.2018 12:19
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.059,95 RON

din 1.059,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.