Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transformatoare si ventilatoare pentru experimente

Număr anunț
DA20460125
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.175 RON
Valoare atribuită
3.175 RON
Data publicării
29.05.2018 09:39
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.175 RON

din 3.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.