Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doxepin 25mg;Aspenter 75mg;Lysthenon 0.1g/5ml sol.inj;Escitalopram 10mg*Xilina 10mg/ml sol.inj*5f*10

Număr anunț
DA20453576
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,53 RON
Valoare atribuită
781,03 RON
Data publicării
25.05.2018 13:06
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,03 RON

din 764,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.