Atribuită Cumpărare directă

006R04388 006R04389 006R04390 CARTUS TONER ORIGINAL CYAN MAGENTA YELLOW 1500 PAG XEROX C235

Număr anunț
DA36282397
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.206,86 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.206,86 RON